قوانین و مقررات

بسم الله الرحمن الرحیم

چراهاستینگ؟

ورود به سایت هاستینگ،خرید هریک از خدمات و یا محصولات مستلزم پذیرش قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی باشید باید از وب سایت هاستینگ خارج شده و هیچ کدام از سرویس های هاستینگ را خریداری ننمایید. در صورت خرید و یا سفارش هرکدام از محصولات و خدمات هاستینگ شما این شرایط و قوانین را پذیرفته اید.

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات

منابع سرورها

هر وب سایت که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU، Ram ، هارد و پهنای باند یا شبکه) استفاده کند متوقف خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع سرور تا حد استاندارد کاهش دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد. هاستینگ تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود به این صورت که هیچگاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال در سرور و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر بر روی آن سرور گردد.هر وب سایتی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرور یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد متوقف خواهد شد. هاستینگ در تمامی موارد این موضوع را با اخطار قبلی انجام می دهد تا وب سایت کاربر متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال جدی در سرور و یا کاهش کیفیت و یا سرعت سرویس کاربران دیگر موجود بر روی آن سرور گردد هاستینگ بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را برای بیست و چهار ساعت متوقف خواهد نمود و سپس اخطارهای لازم را برای کاربر ارسال می نماید تا کاربر نسبت به رفع مشکل وب سایت خود اقدام نماید. در صورت تکرار این موضوع سرویس کاربر به طور کامل و برای همیشه قطع خواهد شد.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل انبوه از سرویس های هاستینگ ممنوع است. منظور از ایمیل انبوه ارسال ایمیل با تعداد بیش از کاربرد متعارف یک کاربر معمولی اینترنت در روز می باشد . ارسال ایمیل تبلیغاتی حتی برای یکبار از تمامی سرویس های هاستینگ ممنوع است. ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می کند ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند بیش از پانصد ایمیل در روز ارسال کند و این ایمیل ها به هیچ عنوان نباید شامل ایمیل های (تبلیغاتی ، خبرنامه ، اطلاع رسانی جمعی یا گروهی یا عمومی و یا انفرادی ) باشد. سرویس متخلف بلافاصله و برای همیشه قطع خواهد شد. در مواردی که سرویس کاربر نیاز به تعداد بیش از پانصد ایمیل در روز دارد این موضوع حتما باید قبلا به تایید هاستینگ رسیده باشد.

امنیت اکانت کاربری

هرکسی مسئول حساب کاربری خود میباشد.چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به هاستینگ اطلاع داده شود.بدیهی است هاستینگ هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع مشترک انجام شده نمی پذیرد.

اسکریپت ها

قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و هزینه پرداخت شده در قبال سرویس بازگردانده نمیشود.

نصب چت روم

Chat room ها معمولا به میزان بالایی از منابع یک سرور را مصرف می کنند بنابراین امکان نصب آنها بر روی سرویسهای اشتراکی وجود ندارد. کاربرانی که نیاز به نصب Chat room دارند می بایست از سرویسهای اختصاصی هاستینگ استفاده نمایند. (با تماس با واحد فروش این سرویس ها را میتوانید تهیه فرمایید)

IRC

انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای هاستینگ اکیدا ممنوع بوده و هاستینگ ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

بکاپ داده ها

هاستینگ در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای می نماید. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای هاستینگ نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل مسئولیت به عهده کاربر خواهد بود و کاربر موظف است اطلاعات را از پشتیبان های تهیه شده توسط خودش بازگرداند. این ماده شامل تمامی سرویس های هاستینگ بدون استثنا خواهد بود و حتی در صورتی که در ویژگی های یک سرویس بک آپ گیری هم قید گردیده باشد صرفا جنبه بک آپ گیری داخلی هاستینگ را دارد مشتری نمی تواند از آن استفاده نماید و شامل این ماده خواهد بود و کاربر آن سرویس نیز موظف به تهیه بک آپ می باشد. در صورتی که امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از بک آپ های هاستینگ موجود باشد این عمل با دریافت هزینه انجام خواهد شد.

استفاده غیر قانونی

کاربران متعهد می شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای هاستینگ در کشور آلمان کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران ، آلمان و اتحادیه اروپا می باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای هاستینگ می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست) قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور انتشار اکاذیب علیه دیگران کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی ویروسها و سیر فعالیتهی تخریبی و استفاده از سرویسها یا تجهیزات هاستینگ برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

مسائل جنسی

استفاده از سرویس های هاستینگ برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است.

 

اقدام علیه هاستینگ و تمامی زیر مجموعه های هاستینگ

در صورت هرگونه اقدام که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به صورت مالی و غیر مالی شامل (منافع ، اعتبار ، شهرت و …) هاستینگ لطمه وارد نماید. سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و هاستینگ فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود و همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به هاستینگ خواهد بود.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه هاستینگ تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط ، از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. هاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

مسئولیت کاربران

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران هاستینگ احترام بگذارند. هاستینگ حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت عمدی موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

اقداماتی که هاستینگ در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. هاستینگ تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. در صورت عدم رعایت شرایط توافقنام توسط کاربر هاستینگ حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که هاستینگ از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها هاستینگ بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین هاستینگ در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران ، آلمان و اتحادیه اروپا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. هاستینگ هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به هاستینگ خواهد بود.

تغییرات در محصولات و خدمات هاستینگ

هاستینگ مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض، تغییر و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم افزار، داده، سخت افزار، تجهیزاتی که به واسطه آنها به کاربران سرویس می دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه های شخصی کاربران و محتویات سایت آنها تاثیرگذار باشد. در این حالت کاربر مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می باشد و هاستینگ هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

برنامه های جانبی

هاستینگ همیشه سعی بر انتخاب و تهیه بهترین برنامه های مورد نیاز جهت سرویس دهی به کاربران خود را دارد با این حال هر یک از این برنامه ها ممکن است دارای اشکالات و نواقصی باشند که هاستینگ مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت علاوه بر این ممکن است برنامه مذکور کلیه نیازهای یک کاربر را برطرف نکند. مسئولیت استفاده از این برنامه ها بر عهده خود کاربر است. ضمنا هاستینگ هیچ تضمینی در رابطه با نصب شدن یک برنامه خاص که توسط هاستینگ ارائه نشده است ارائه نمی دهد.

حقوق مالکیت معنوی هاستینگ

کلیه اشخاص اعم از کاربران هاستینگ و غیره بدون مجوز کتبی هاستینگ مجاز به استفاده کلی یا جزئی از مطالب مندرج در این وب سایت به هرشکل ممکن، نمی باشند. همچنین استفاده از نشان تجاری و نام “هاستینگ” به هر نوع و با هر پسوند و پیشوند بدون مجوز کتبی ممنوع می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

حداقل سن

کلیه کاربران هاستینگ می بایست حداقل ۱۵ سال تمام داشته باشند. اشخاص صغیر می بایست توسط یکی از والدین یا قیم قانونی وی سرویس تهیه نمایند. شخصی که سرویس توسط وی برای شخص صغیر تهیه می گردد قانونا مسئول رعایت کلیه قوانین و شرایط خدمات هاستینگ می باشد.

شرایط خاص

هاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیر حقوقی دامنه و یا دامنه ها ، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی ، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی ، حملات و خرابکاری ها گسترده، مشکلات فنی ایجاد شده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجاد شده به واسطه شخص کاربر ، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای قانونی، دولتی ، حکومتی و بین المللی و مسائل حقوقی خارجی مانند تحریم ها ، مسائل حقوقی داخلی مانند محدودیت ها و دستورات و بخشنامه های دولتی و انواع سانسور ، فیلترینگ و قطع دسترسی داخلی و بین المللی را به عهده نمی گیرد در این موارد هاستینگ هیچگونه تعهدی نخواهد داشت و هیچگونه وجهی به کاربران تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. در این حالت کاربر باید تا زمان رفع مورد منتظر بماند.

روشهای پرداخت

کلیه هزینه های مندرج در وب سایت به صورت تومان است همچنین کلیه صورت حسابها بر مبنای تومان ایران صادر می گردد. پرداخت ها به هاستینگ به یکی از اشکال زیر صورت می گیرد: واریز به حساب های معرفی شده در وب سایت یا در صورت حساب های صادره پرداخت آنلاین توسط کارت های بانکی کشور از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانک کلیه پرداختها پس از تایید توسط امور مالی هاستینگ در پرتال کاربران، در اکانت کاربر ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، کاربر مسئول پیگیری می باشد. در صورتی که عدم پیگیری توسط کاربر وعدم دریافت تاییده رسمی و کاغذی توسط کاربر موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای هاستینگ ایجاد نخواهد شد. هزینه کلیه سرویس ها صرفا به یکی از طرق بالا به صورت کامل و در ابتدای دوره اخذ خواهد شد. هاستینگ می تواند تا زمان تسویه حساب کامل ارائه سرویس را به تعویق بیاندازد. همچنین کاربر موظف به اطمینان از فعال شدن نهایی سرویس خود پس از پرداخت می باشد زیرا ممکن است به دلیل اختلال فنی سرویس کاربر پس از پرداخت فعال نگردد در این حالت کاربر باید حداکثر طی ۷۲ ساعت از طریق تماس با هاستینگ نسبت به رفع نقص و یا اطمینان از فعال شدن سرویس اقدام نماید.لازم به ذکر است دریافت ایمیل، پیامک و یا اطلاعات موجود در ناحیه کاربری در این حالت معتبر نیست و زیرا ممکن است ایجاد اختلال فنی پس از بروزرسانی آنها رخ داده باشد و تنها راه اطمینان از فعال شدن سرویس مشاهده سرویس دریافت شده در اینترنت و یا از طریق فعال شدن سرویس پس از تاریخ انقضا و یا تماس با هاستینگ و یا دریافت تاییدیه رسمی ممهور به مهر شرکت در رابطه با تایید فنی فعال شدن سرویس می باشد.

تمدید

کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد. هاستینگ قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد. همچنین کاربران باید پس از پرداخت از تمدید قطعی سرویس خود مطمئن گردند و در صورتی که اشکالی مشاهده نمودند و یا در تمدید سرویس خود شک نمودند حتما حداکثر طی ۷۲ ساعت از طریق تماس با هاستینگ از این موضوع مطمئن گردند زیرا ممکن است در مواردی به دلیل ایجاد اختلال فنی در سیستم پس از پرداخت سرویس کاربر تمدید نگردد. همچنین این اطمینان از تمدید سرویس باید از طریق فعال شدن سرویس پس از تاریخ انقضا و یا تماس با هاستینگ و یا دریافت تاییدیه رسمی ممهور به مهر شرکت در رابطه با تایید فنی تمدید سرویس باشد و کاربر هرگز نباید به دلیل تغییر تاریخ های موجود در بخش کاربری خود و یا ایمیل ها و یا پیامکهای ارسال شده از این موضوع اطمینان یابد زیرا ممکن است پس از پرداخت کاربر اطلاعات ایمیل ، پیامک و یا ناحیه کاربری بروز گردد اما عملیات تمدید سرویس کاربر به دلایل فنی رخ ندهد و در این حالت کاربر باید حداکثر طی ۷۲ ساعت نسبت به پیگیری و رفع نقص از طریق تماس با هاستینگ اقدام نماید در غیر این صورت هیچ مسئولیتی متوجه هاستینگ نخواهد بود.

تغییر در قیمت

هاستینگ مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد.

بازگشت پول

هاستینگ تحت هیچ شرایط پول پرداخت شده برای یک محصول و یا خدمت و یا اعتبار ریالی را باز نمی گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمینه باطل می باشد. تنها سرویس میزبانی هاستینگ دارای ۴۸ ساعت مهلت بازگشت وجه می باشد و مشتری موظف می باشد در طول این مهلت سرویس هاستینگ خود را بصورت کامل مورد بررسی و آزمایش قرار دهد و در صورت عدم رضایت از سرویس به هر دلیل طی ۴۸ ساعت از تاریخ سفارش اقدام به لغو سرویس هاستینگ خود نماید تا پس از کسر کسورات مندرج در سایت مبلغ پرداختی مشتری به وی عودت داده شود. بدیهی می باشد که پس از گذشت این مهلت به هیچ عنوان و دلیل سرویس هاستینگ قابل لغو نبوده و هیچ مبلغی به کاربر عودت داده نخواهد شد. همچنین در رابطه با انواع دیگر سرویس های هاستینگ مانند ثبت دامنه با توجه به ماهیت آنها قابل لغو و عودت وجه نبوده و مشتری موظف می باشد قبل از سفارش و پرداخت به طرق مختلف از ویژگی های سرویس مطلع گردد و پس از تکمیل سفارش هیچ گونه امکان بازگردادن وجه وجود ندارد و مسئولیت این مورد به عهده مشتری خواهد بود. تبصره ۱: در صورتی که کاربر یک و یا چندین از بند از قوانین این شرایط سرویس را رعایت ننماید بخش مرتبط با مهلت یک ۴۸ ساعت عودت وجهه موجود در بند (بازگشت پول) لغو گردیده و هیچ مبلغی به هیچ عنوان به کاربر عودت داده نخواهد شد.

تغییرات آینده این توافقنامه

کلیه کاربران سرویسهای هاستینگ موظف به رعایت کامل این شرایط می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و هاستینگ حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان دارد. هرگونه تغییر در توافقنامه در بخش اخبار وب سایت اعلام می گردد و کاربر موظف است بصورت دوره ای این قوانین و شرایط را مطالعه نموده و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از این قوانین رافع مسئولیت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می دارد با تمامی تغییرات آینده این توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.

لغو سرویس از طرف کاربر

در صورتی که کابر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت ، یا عدم برآورده شدن نیاز ، عدم آگاهی قبل از خرید ، اشتباه در خرید و یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد و تنها سرویس کاربر جهت جلوگیری از شارژ مجدد لغو خواهد شد. تنها سرویس میزبانی از این شرایط مستثنی بوده و بر اساس بند (بازگشت پول) اقدام خواهد شد.

.

.

درباره هاستینگ هاستینگ!

مفتخریم که از سال 1393 در کنار شما عزیزان هستیم و توانسته ایم با همراهی شما قله های موفقیت را یکی یکی طی کنیم و با تلاشی بی وقفه و بدون خستگی توانسته ایم به این مرحله برسیم و در سطح بین المللی فعالیت خود را ادامه دهیم.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای هاستینگ توسط استودیو نوا

هاست

،

هاست دانلود

،

نمایندگی هاست

،

سرور مجازی

،

سرور اختصاصی

،

سرور نیمه اختصاصی

،

ثبت دامنه ملی

،

ثبت دامنه بین المللی